نظر برخی مشتریان و کارفرمایان عزیز

عالیجناب ذهن

با تشکر از زحمات جناب آقای اسماعیلی در انجام پروژه های سایت ما که در سریع ترین زمان ممکن و با عالی ترین کیفیت و با به صرفه ترین هزینه انجام دادن و آشنایی با ایشون برای رشد مجموعه اتفاق خیلی خوبی بود با آرزوی موفقیت های روز افزون برای ایشون

سرکار خانم علیزاده
مدیر اجرایی / عالیجناب ذهن

نیک سینا اکسیر

جناب دکتر اسماعیلی عزیز قطعا آشنایی با شما ، یکی از پیشامدهای بسیار خوب زندگی من در سال ۱۳۹۹ بوده ، و امیدوارم همراهی و دوستی شما ، درقرن آتی نیز برایم باقی بماند. تعهد ، مسئولیت پذیری، همراهی و به اتمام رساندن پروژه ویژگی هایی از شماست که در طول آشناییمان ، بارها و بارها به اثبات رسید، و این بهترین ویژگی های یک همکاری لذت بخش است. شاد و سبز و سلامت و تندرست باشید.

دکتر تهرانی
مدیر اجرایی / نیک سینا اکسیر

دکتر شکری

جناب دکتر اسماعیلی عزیز، از اساتید مجربی هستند که علاوه بر دانش فنی بالا ، دارای قدرت سخنوری و انرژی ویژه ای در انتقال مفاهیم هستند و دوره هایی که توسط ایشان برگزار میگردد بسیار مفید و کاربردی می باشد. همچنین ایشان در مباحث طراحی و بهینه سازی سایت و امنیت شبکه فردی قابل و توانمند هستند و در این حوزه نیروهای متعددی را پرورش داده اند. برای ایشان آرزوی موفیقت های روزافزون دارم.

امید شکری
مدرس و مشاور

هیرافرابر افق

دکتر اسماعیلی مانند قایقی در دریای بزرگ فضای مجازی شما را به ساحلی امن میرساند. ما هم از خدمات ارزشمند ایشان در ضمینه طراحی و بهینه سازی سایت و امنیت سایت ها بهره برده و خواهیم برد

ایمان آذر

مبنای دانش

مسلط در آموزش ،سخنرانی و طرح موضوعات جدید آموزشی ،خوش حساب در کاسبی ،پر انرژی و پر امید ، آموزش مناسب به فرزندان …

محمد مژده دهنده
مدیر عامل / مبنای دانش

سما ارتباطات دیهیم

همیشه بعنوان برادر بزرگتر که تعهد کاری در اولویت بوده و با برنامه، صریح و شفاف نسبت به مسائل برخورد میشود.

محمد رضا عظیمی

آرامش سفر

آقای دکتر اسماعیلی افتخاری بود دانشجویی بنده که استاد توانمند و با علم واقعی مثل شما داشته باشم که خیلی مطالب خوبی در عرصه سئو و سوشال مدیا و…. یادگرفتم و مدتی افتخار دادید زحمت کارهای آژانس هواپیمایی آرامش سفر ماندگار رو کشیدید و الان هم دوست و مشتری آژانس بنده هستید هرچند من همچنان شما رو استاد میبینم ضمنا بدون تعارف یکی از با اخلاق ترین و صبورترین افرادی که تا امروز کنارم بودن هستید ایام به کامتان و به امید موفقیت روزافزون و رزق و روزی در کنار خانواده ی محترم.

محمدرضا هوشیدری فراهانی

شرکت المینا

در طول مدتی که از حضور گرانقدر جناب اسماعیلی بهره برده ایم، مفتخر بوده ایم که با شخصیتی کاردان و مسئولیت پذیر همکاری داشته ایم.از تمامی خدمات ارائه شده کمال رضایت و خرسندی حاصل گردیده است. مستدام باشید و پاینده.

محمد جهان بین
مدیر مالی اداری / شرکت المینا

مدیر گروه تجاری نورا

استاد اسماعیلی عزیز ، بسیار سپاسگزارم از زحمات شما و تیم همراه که بسیار کاردان و متخصص در حوزه کاری خود هستید و قبول زحمت طراحی سایت و همینطور مشاوره گروه تجاری نورا را برعهده گرفتید. ان شاءالله که بتوانیم از دانش شما بیشتر استفاده کنیم.

حسین خاجی
مدیر عامل / گروه تجاری نورا